"Na Letné se poběží letos již čtvrtý ročník Štedroranního běhu fitMAMI a já se na něj strašně těším! Když jsem maminky první rok lákala, aby spolu se svými rodinami vyběhly na Štědrý den ráno do parku, koukaly na mě jako na blázna :) Nakonec se nás sešlo 5 dospělých (já, můj muž, můj tatínek a jedna fitMAMInka se svým manželem) a 2 děti a byl to nejlepší start Štědrého dne, jaký jsem kdy zažila!

Uběhli jsme 5  kilometrů, trochu si zaposilovali, vzájemně ochutnali cukroví a připili si nealko punčem. Všichni jsme odcházeli domů se skvělým pocitem nejen z vyplavených endorfinů! 
A co se mi na Štědroranním běhu fitMAMI líbí nejvíc? Že s našimi dětmi vytváříme novou tradici - aktivně, zdravě, na čerstvém vzduchu a především společně!"

 Adéla Pecháčková, fitMAMI lektorka z Prahy  

"Štědroranní běh se letos v Pardubicích poběží již po třetí a věřím, že naváže na předchozí úspěšné ročníky. Vždy se nás sešla prima parta maminek, tatínků a dětiček a Štědrý den jsme tak zahájili pěkně zvesela a aktivně. Program byl vždy stejný, zahřáli jsme se hrou "Na Mrazíka", proběhli jsme se okolo řeky, kde jsme vypouštěli skořápky se svíčkou se svým vánočním přáním :-), zaposilovali jsme si při partnerských cvicích a na závěr doběhli na náměstí, kde jsme si u vánočního stromku přiťukly na zdraví a zaprskali prskavkami. ;-)

Celá akce měla tak opravdu vánoční atmosféru a společné ochutnávání cukroví už bylo jen sladkou tečkou.."

Karolína Kratochvílová, lektorka fitMAMI Pardubice

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon